Op een van de mooiste plekjes in Amerongen, op een perceel van maar liefst 672 m2, vind je deze vrijstaande woning met een heerlijke grote groene tuin, die volop privacy biedt. De woning is goed geïsoleerd en tweemaal uitgebouwd, waardoor deze nu een grote woonkeuken (24 m2) met veel glas en een opvallend ruime woonkamer (51 m2) heeft.
Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer. Via één van de slaapkamers is, door middel van een vlizotrap, de zolderberging te bereiken.
Het aparte gastenverblijf van 22 m2 met eigen badkamer biedt diverse mogelijkheden.
Parkeren kan op eigen terrein onder de carport.
Indeling
Je stapt binnen in de lichte hal waar je toegang hebt tot de garderobe, kelder, toilet, woonkamer en woonkeuken. Wanneer je de woonkamer binnen stapt word je verrast door de ruimte. Er zijn in de woonkamer meerdere zit- en werkplekken gecreëerd waardoor een speelse indeling is ontstaan en desgewenst een deel als aparte kamer kan worden afgescheiden. Door de grote raampartij in de woonkeuken kun je mooi wegkijken over de groene tuin. De keuken met inductiekookplaat heeft een L-vormige opstelling en voldoende bergruimte. Naast de woonkeuken biedt de kelder nog eens extra veel opbergruimte.
Verdieping
Via de vaste trap kom je op de overloop die toegang geeft tot 3 slaapkamers en de badkamer. De ouderslaapkamer is licht, ruim en voorzien van vaste kasten. De tweede slaapkamer kijkt uit op de voortuin. De derde slaapkamer, nu in gebruik als wasruimte, krijgt dankzij de dakkapel licht van twee kanten. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en een kleine wastafel.
In de tuin, aansluitend aan de woonkamer, staat het gastenverblijf. Het gastenverblijf is voorzien van een klein keukenblok en een badkamer met douche, wastafel en toilet. Daar achter een houten berging, een ideale ruimte om de fietsen te stallen en (tuin)gereedschap op te bergen. Zowel de voortuin als de achtertuin bieden genoeg ruimte om terrassen te creëren om de hele dag van de zon te kunnen genieten.
Kortom; een comfortabele en ruime woning op een prachtig perceel die het bezichtigen meer dan waard is!
Bijzonderheden:
- De woning is voorzien van een (zelfstandig) multifunctioneel bijgebouw, op dit moment in gebruik als
gastenverblijf
- Aan- en opgebouwd waardoor er veel extra woonruimte is gecreëerd
- Zowel dak- muur- en vloerisolatie plus maar liefst 11 zonnepanelen
- Ligging in een ruim opgezette woonwijk met de bossen van de Utrechtse Heuvelrug om de hoek en dichtbij de
uiterwaarden van de Rijn en het mooie oude dorp van Amerongen.
- Diverse voorzieningen op korte afstand zoals de supermarkt, de sportverenigingen, de basisscholen en het
multifunctioneel centrum Allemanswaard
Extra gegevens:
- Bouwjaar: ca. 1954
- Grondoppervlakte: 672 m²
- Kadastrale gegevens: Gemeente Amerongen sectie D nr. 2777 en nr. 5368
- Verwarming: CV
- Energielabel: C
- Inhoud: ca. 650 m3
- Woonoppervlakte: ca. 161 m2
- Berging: ja
- Parkeerruimte: ja, op eigen terrein
- Zonneterras: ja
- Tuinligging: zuidoost
- Staat van onderhoud: goed